Hakkımızda
WorldLineTrade

Hakkımızda

2019 yılında Gaziantep’te TİRYAKİ AKARYAKIT İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.   Olarak kurulan şirket World Line adıyla dış ticaret alanında faaliyet göstermektedir. 

Türkiye’deki saygın firmalarla olan güçlü iş birliğimiz neticesinde piyasanın nabzını tutabilmekteyiz, bunun sonucu olarak en kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun fiyatlarla hem kendi markanıza  hem de iş birliği yaptığımız üretici firmaların markasıyla sizlere tedarik edebilmekteyiz.

Firmamızın öncelikli faaliyet alanları:

  • Mobilya                              : Ev mobilyaları, Ofis mobilyaları, Sokak mobilyaları ve HoReCa Mobilyaları vb.
  • Makine Sanayi                 : Anahtar teslimi Değirmen, Bulgur, Bakliyat, Makarna, Cips, işleme Hatları,

Paketleme, Silo gibi Gıda işlemede kullanılan tüm makinaların tedariki.

  • Hijyen – Temizlik          : Çocuk ve yetişkin bezleri, Islak Mendil, Temizlik kimyasalları vb.
  • Gıda                                     : Bakliyat çeşitleri, Çikolata lokum türleri, Çerez çeşitleri

MİSYON & VİZYON

MİSYON

World Line olarak temel amacımız; varlık sebebimiz olan siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara tedarik etmektir. Dış ticaret alanında ürün ve hizmetlerimizde fark yaratmak, müşterilerimizin ve üretici firmaların memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutmak ve yeni ürün ve hizmetlerimizle sizlerle geleceğe yürümektir.

Kalite, güvenilirlik ve bilinirlik anlamında kendimize ve ülkemize bir şeyler katmanın yanında üst seviye müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamayı amaçlayan bir ekip olmak.

VİZYON

İş ortağı olarak gördüğümüz ve beraber hareket ettiğimiz müşteri ve imalatçı firmaların menfaatlerini koruyarak en üst ve en kaliteli hizmeti onlara sunmak ve bu sayede kendi büyüme hedeflerimizi yakalamak.  İş ortaklarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları için özel çözümler üretmek, değerlerimizi ilke edinerek şirketimizi ve şirketinizi gelecekteki hedeflerine ulaştırmaktır.